RADIO-TELEVIZIJA ŠUMADIJA - ARANĐELOVAC - 034 723 886

Pobeda Kneginja u EHF Kupu

DSC_0540

U prvom meču  EHF Kupa  „Izvor Bukovička Banja“ savladala je  kiparsku ekipu AC „Latsia“ iz Nikozije rezultatkom 38:14.

Već na početku prvog poluvremena domaće igračice brzo su došle do pet golova razlike koja je rasla kako je meč odmicao pa se na poluvreme otišlo sa rezultatom 10:3. Razlika u klasi je bila evidentna a Kneginje su većinu akcija završavale iz brzih i uigranih kontranapada.

U drugom poluvremenu na terenu se videla samo jedna ekipa pa su igračice Izvora meč privele kraju sa čak 38 postignutih golova. Ekipu su predvodile Žarković i Rabata sa 6 golova, pratile su ih Kojić I Tomković sa 5 golova.

Po završeku utakmice, trener domaćih  Živojin Maksić rekao je da će na drugom meču koji se igra u nedelju od 20 časova u SRC Šumadija, priliku da zaigraju dobiti tri  igračice iz mlađih kategorija, minutažu će podeliti sva tri golmana a utakmica će poslužiti da se ekipa uigra za naredne mečeve.